Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об архитектурно-градостроительном совете при управлении архитектуры и градостроения Одесского городского совета и его состава

Исполком городского совета
Положение, Решение от 11.12.2008 № 1499
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 11.12.2008 р. N 1499

Про затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради та її складу

Рішення скасовано
(згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
 від 4 квітня 2012 року N 175)

Відповідно до ст. 15 Закону України "Про архітектурну діяльність", ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Типового положення про архітектурно-містобудівну раду при спеціально уповноважених місцевих органах містобудування та архітектури, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 14.05.2007 р. N 15, зі змінами та доповненнями, внесеними наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 18.03.2008 р. N 131, та кадрових змін в управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про архітектурно-містобудівну раду в новій редакції (додаток 1).

2. Затвердити склад архітектурно-містобудівної ради в новій редакції (додаток 2).

3. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е. В.) оголосити в ЗМІ про це рішення та забезпечувати широке інформування громадськості про діяльність архітектурно-містобудівної ради.

4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 18.09.2006 р. N 502 "Про роботу містобудівної ради при управлінні архітектури і містобудування Одеської міської ради".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М. І.

 

Міський голова 

Е. Гурвіц 

Керуюча справами  

Т. Єршова 

Опрос