Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче на обслуживание коммунальному предприятию "Міськзелентрест" зеленых насаждений общего пользования, расположенных на межквартальных территориях жилых домов

Исполком городского совета
Перечень, Решение от 11.12.2008 № 1381
редакция действует с 16.02.2012

    

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 11.12.2008 р. N 1381

Про передачу на обслуговування комунальному підприємству "Міськзелентрест" зелених насаджень загального користування, що розташовані на міжквартальних територіях жилих будинків

Рішення знято з контролю як виконане
(згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
від 16 лютого 2012 року N 79)

З метою збереження у місті Одесі зелених насаджень загального користування, що розташовані на міжквартальних територіях жилих будинків, і утримання їх у здоровому впорядкованому стані, керуючись пп. 7 п. "а" ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правилами благоустрою території міста Одеси, затвердженими рішенням Одеської міської ради від 22.01.2008 року N 2153-V, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Комунальному підприємству "Міськзелентрест" (Бобикін О. П.) взяти на обслуговування зелені насадження загального користування (листяні та хвойні дерева), що розташовані на міжквартальних територіях жилих будинків (додається).

2. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С. М.) здійснювати фінансування управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради у межах затверджених бюджетних призначень на відповідний рік.

Опрос