Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рабочей группе для оперативного отслеживания экономической ситуации в области и разработки своевременных мер для предотвращения последствий мирового финансового кризиса

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.11.2008 № 925/А-2008
Утратил силу

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.11.2008 р. N 925/А-2008

Про робочу групу для оперативного відстеження економічної ситуації в області та розроблення своєчасних заходів для запобігання наслідків світової фінансової кризи

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Одеської обласної державної адміністрації
 від 13 квітня 2010 року N 171/А-2010)

Відповідно до статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою відстеження впливу світової фінансової кризи на соціально-економічний розвиток області:

1. Утворити робочу групу для оперативного відстеження економічної ситуації в області та розроблення своєчасних заходів для запобігання наслідків світової фінансової кризи (далі - робоча група), затвердити її склад (додається).

2. Доручити головам райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам міст обласного значення особисто контролювати економічну ситуацію на основних бюджетоутворюючих підприємствах району (міста), запровадити відповідний моніторинг та аналіз соціально-економічних показників на постійній основі. Вживати заходів щодо недопущення та мінімізації можливих збитків від фінансової кризи. Інформувати Головне управління економіки Одеської обласної державної адміністрації 1 та 15 числа кожного місяця про вжиті заходи та проблемні питання.

Опрос