Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче согласия на передачу из государственной в коммунальную собственность территориальной общины г. Одессы жилых домов, общежитий, инженерных сетей и другой инфраструктуры, принадлежащих Министерству обороны Украины и расположенных в г. Одессе

Городской совет
Перечень, Решение от 09.10.2008 № 3444-V
редакция действует с 10.09.2015

ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 09.10.2008 р. N 3444-V

Про надання згоди на передачу з державної до комунальної власності територіальної громади м. Одеси жилих будинків, гуртожитків, інженерних мереж та іншої інфраструктури, що належать Міністерству оборони України та розташовані у м. Одесі

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Одеської міської ради
 від 10 вересня 2015 року N 6954-VI

Відповідно до пункту 51 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 2 статті 4, пункту 2 статті 41 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", Закону України "Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України", беручи до уваги лист квартирно-експлуатаційного відділу м. Одеси Міністерства оборони України, Одеська міська рада вирішила:

1. Дати згоду на передачу з державної до комунальної власності територіальної громади м. Одеси жилих будинків, гуртожитків, інженерних мереж та іншої інфраструктури, що належать Міністерству оборони України та розташовані у м. Одесі, згідно з додатком.

2. Доручити департаменту міського господарства Одеської міської ради вжити заходів з прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Одеси об'єктів, зазначених в пункті 1 рішення, в порядку, визначеному законодавством України.

(пункт 2 у редакції рішення Одеської
 міської ради від 10.09.2015 р. N 6954-VI)

Опрос