Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене разрешений на эксплуатацию кафе-бара и летней площадки по адресу: г. Одесса, ул. Старопортофранковская, 75 и демонтаж павильона по адресу: г. Одесса, ул. Старопортофранковская, 75

Исполком городского совета
Решение от 25.09.2008 № 1048

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 25.09.2008 р. N 1048

Про скасування дозволів на експлуатацію кафе-бару та літнього майданчика за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 75 та демонтаж павільйону за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 75

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на підставі актів, складених спеціалістами управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Скасувати дозвіл на експлуатацію об'єкта торгівлі та сфери послуг, який виданий фізичній особі - підприємцю Горській Наталії Іванівні на літній майданчик за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 75 від 01.06.2008 р. N 011186 А.

2. Скасувати дозвіл на експлуатацію об'єкта торгівлі та сфери послуг, який виданий фізичній особі - підприємцю Горській Наталії Іванівні на кафе-бар 30.05.2008 р. N 011188 А.

3. Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради (Мурадян Р. М) Приморській районній адміністрації Одеської міської ради (Кобилянська С. М.), ОМУ УМВС України в Одеській області (Добринін Е. В.) терміново вжити заходи з проведення демонтажу павільйону за адресою: м. Одеса, вул.Старопортофранківська, 75.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос