Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по инвентаризации имущества, зданий и сооружений коммунальной собственности территориальной общины г. Одессы - Центрального стадиона "Чорноморець" и учебно-тренировочных баз

Городской голова
Распоряжение от 27.06.2008 № 742-01р

ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2008 р. N 742-01р

Про створення комісії з інвентаризації майна, будівель та споруд комунальної власності територіальної громади м. Одеси - Центрального стадіону "Чорноморець" та учбово-тренувальних баз

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись вимогами Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 р. N 1891, Положення про інвентаризацію майна державних підприємств, що приватизуються, а також майна державних підприємств та організацій, яке передається в оренду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.93 р. N 158, на виконання пункту 2.1 рішення Одеської міської ради від 16.04.2008 р. N 2729-V "Про надання згоди на збільшення частки Одеської міської ради в статутному (складеному) капіталі закритого акціонерного товариства (ЗАТ) "Футбольний клуб "Чорноморець":

1. Створити комісію з інвентаризації майна, будівель та споруд комунальної власності територіальної громади м. Одеси - Центрального стадіону "Чорноморець", розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Маразліївська, 1/20; учбово-тренувальної бази, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Вавілова, 5-а; учбово-тренувальної бази, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Віце-адмірала Азарова, 1 та затвердити її склад (додається).

2. Комісії провести інвентаризацію зазначеного майна станом на 30.06.2008 р. та надати матеріали інвентаризації і зведений акт інвентаризації майна (за формою, наведеною у додатку N 6 Методики оцінки майна) Представництву по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради до 10.07.2008 р.

3. Відповідальність за правильність проведення інвентаризації, своєчасність подання та достовірність її результатів, відповідно до чинного законодавства, покласти на голову інвентаризаційної комісії та її членів.

Опрос