Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава комиссии по вопросам принятия объектов жилищно-коммунального назначения, насосных и трансформаторных станций, тепловых пунктов, инженерных сетей тепло-, водо-, электроснабжения и др. из государственной и других форм собственности в коммунальную собственность территориальной общины г. Одессы от предприятий-банкротов

Исполком городского совета
Решение от 08.02.2007 № 18

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 08.02.2007 р. N 18

Про затвердження складу комісії з питань прийняття об'єктів житлово-комунального призначення, насосних та трансформаторних станцій, теплових пунктів, інженерних мереж тепло-, водо-, електропостачання та ін. із державної та інших форм власності до комунальної власності територіальної громади м. Одеси від підприємств-банкрутів

Відповідно до ст. 6 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", рішення Одеської міської ради від 23.12.2005 р. N 5050-IV "Про делегування повноважень з передачі на баланс (в управління) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Одеси", статті 26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", беручи до уваги необхідність оновлення комісії у зв'язку з новими призначеннями керівництва провідних галузевих управлінь, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Створити комісію з питань прийняття об'єктів житлово-комунального призначення насосних та трансформаторних станцій, теплових пунктів, інженерних мереж тепло-, водо-, електропостачання та ін. із державної та інших форм власності до комунальної власності територіальної громади м. Одеси від підприємств-банкрутів та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 15.10.2005 р. N 647 "Про затвердження складу комісії з питань прийняття об'єктів житлово-комунального призначення, інженерних мереж із державної та інших форм власності до комунальної власності територіальної громади м. Одеси від підприємств-банкрутів".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ворохаєва А. І.

Опрос