Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Правил принятия сточных вод предприятий, учреждений и организаций в систему канализации г. Одессы

Исполком городского совета
Правила, Решение от 14.06.2007 № 632
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 14.06.2007 р. N 632

Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств, установ і організацій в систему каналізації м. Одеси

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради
від 26 грудня 2018 року N 561)

Відповідно до пп. 5 п. "а" ч. 1 ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" від 25.06.91 р. та постанов Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору" від 01.03.99 р. N 303, зі змінами і доповненнями, та від 25.03.99 р. N 465 "Про затвердження Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами", для проведення єдиної екологічної політики з питань охорони навколишнього природного середовища, упорядкування укладення договорів з підприємствами на послуги каналізації та стягнення збору за скид промислових стічних вод у систему каналізації, на виконання наказу Державного комітету України по будівництву, архітектурі та житлової політики від 10.02.2002 р. N 37, з метою упорядкування експлуатації і користування системою комунального водопроводу і каналізації, зменшення скиду промислових стічних вод, підвищення надійності і ефективності роботи міських систем водопроводу і каналізації, забезпечення охорони водойм від забруднення виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Затвердити Правила приймання стічних вод підприємств, установ і організацій в систему каналізації м. Одеси (додається).

2. Зобов'язати філію "Інфоксводоканал" ТОВ "Інфокс" (Леонов О. В.) забезпечити контроль за якістю стічних вод підприємств, установ і організацій, які скидаються в систему каналізації м. Одеси.

3. Управлінню житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Рубля М. В.), після закінчення одного року з набуття чинності цього рішення, провести заходи з відстеження результативності.

4. Управлінню житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Рубля М. В.) надрукувати 3000 (три тисячі) примірників цих правил для безкоштовного розповсюдження серед виконавчих органів Одеської міської ради, органів державної влади, що функціонують у місті Одесі, комунальних підприємств міста та для осіб, які скидають свої стічні води в систему каналізації міста.

5. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е. В.) оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

6. Це рішення набуває чинності протягом 2-х місяців з його прийняття.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ворохаєва А. І.

 

Опрос