Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах ревизии финансово-хозяйственной деятельности коммунального предприятия "Міжнародний аеропорт "Одеса" за 2005 год и пять месяцев 2006 года

Исполком городского совета
Решение от 26.10.2006 № 560

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 26.10.2006 р. N 560

Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Одеса" за 2005 рік та п'ять місяців 2006 року

Контрольно-ревізійним управлінням в Одеській області проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Одеса" за 2005 рік та п'ять місяців 2006 року, про що складено відповідний акт ревізії від 05.09.2006 р. N 06-23/271.

Відповідно до ст. 29 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення жорсткого фінансового контролю за використанням прибутків підприємств та ефективного управління комунальним майном, виконавчий комітет Одеської міської ради вирішив:

1. Прийняти до відома доповідь представника контрольно-ревізійного управління в Одеській області стосовно результатів ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Одеса".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос