Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технологической схемы осуществления таможенного контроля и таможенного оформления товаров по применению грузовой таможенной декларации на таможенных постах "Платоново", "Тимково" и в отделах таможенного оформления автомобильных пунктов пропуска "Иосиповка, "Станиславка" Ягорлицкой таможни

Таможня
Приказ, Технологическая схема от 13.07.2006 № 75
Утратил силу

Про затвердження Технологічної схеми здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосування вантажної митної декларації на митних постах "Платонове", "Тимкове" та у відділах митного оформлення автомобільних пунктів пропуску "Йосипівка, "Станіславка" Ягорлицької митниці

Наказ Ягорлицької митниці
від 13 липня 2006 року N 75

Зареєстровано в Одеському обласному управлінні юстиції
18 липня 2006 р. за N 46/660

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 28 грудня 2012 року N 746)

Відповідно до вимог наказу Держмитслужби України від 20.04.2005 р. N 314 "Про затвердження Порядку здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.04.2005 р. за N 439/10719, та з метою визначення порядку митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації на митних постах "Платонове", "Тимкове" та у відділах митного оформлення автомобільних пунктів пропуску "Йосипівка", "Станіславка" Ягорлицької митниці НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Технологічну схему здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації на митних постах "Платонове", "Тимкове" та у відділах митного оформлення автомобільних пунктів пропуску "Йосипівка", "Станіславка" Ягорлицької митниці (далі - Технологічна схема), що додається.

2. Встановити, що Технологічна схема є обов'язковою для виконання всіма посадовими особами митних постів "Платонове", "Тимкове" та відділів митного оформлення автомобільних пунктів пропуску "Йосипівка", "Станіславка".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос