Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технологической схемы осуществления таможенного контроля и таможенного оформления товаров по применению грузовой таможенной декларации на таможенных постах "Платоново", "Тимково" и в отделах таможенного оформления автомобильных пунктов пропуска "Иосиповка, "Станиславка" Ягорлицкой таможни

Таможня
Приказ, Технологическая схема от 13.07.2006 № 75
Утратил силу

Про затвердження Технологічної схеми здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосування вантажної митної декларації на митних постах "Платонове", "Тимкове" та у відділах митного оформлення автомобільних пунктів пропуску "Йосипівка, "Станіславка" Ягорлицької митниці

Наказ Ягорлицької митниці
від 13 липня 2006 року N 75

Зареєстровано в Одеському обласному управлінні юстиції
18 липня 2006 р. за N 46/660

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 28 грудня 2012 року N 746)

Відповідно до вимог наказу Держмитслужби України від 20.04.2005 р. N 314 "Про затвердження Порядку здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.04.2005 р. за N 439/10719, та з метою визначення порядку митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації на митних постах "Платонове", "Тимкове" та у відділах митного оформлення автомобільних пунктів пропуску "Йосипівка", "Станіславка" Ягорлицької митниці НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Технологічну схему здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації на митних постах "Платонове", "Тимкове" та у відділах митного оформлення автомобільних пунктів пропуску "Йосипівка", "Станіславка" Ягорлицької митниці (далі - Технологічна схема), що додається.

2. Встановити, що Технологічна схема є обов'язковою для виконання всіма посадовими особами митних постів "Платонове", "Тимкове" та відділів митного оформлення автомобільних пунктів пропуску "Йосипівка", "Станіславка".

Опрос