Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении и введении в действие Перечня сведений, которые содержат конфиденциальную информацию, являющуюся собственностью государства, и которым предоставляется гриф ограничения доступа "Для служебного пользования"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 19.04.2006 № 272/А-2006
редакция действует с 29.02.2008

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2006 р. N 272/А-2006

Про затвердження та введення в дію Переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Одеської обласної державної адміністрації
 від 29 лютого 2008 року N 99/А-2008

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року N 1893 "Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави":

1. Затвердити та ввести в дію Перелік відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування" (додається).

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення та керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації привести у відповідність до вимог чинного законодавства України ведення обліку, зберігання і використання матеріальних носіїв, які містять конфіденційну інформацію, та здійснювати постійний контроль щодо встановлення на них грифу обмеження доступу "Для службового користування".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос