Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в уставы заведений и учреждения образования

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 16.03.2006 № 173/А-2006

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.03.2006 р. N 173/А-2006

Про внесення змін до статутів закладів і установ освіти

У зв'язку з ліквідацією управління освіти і науки облдержадміністрації відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 червня 2005 року N 299/А-2005 "Про затвердження структури обласної державної адміністрації, розподіл обов'язків та галузей народногосподарського комплексу, сфер соціально-економічного, політичного, культурного життя Одеської області між головою облдержадміністрації та його заступниками для здійснення власних і делегованих повноважень виконавчої влади" та утворенням управління освіти і наукової діяльності облдержадміністрації відповідно до делегованих обласній державній адміністрації рішенням обласної ради від 12 серпня 2004 року N 490-XXIV "Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління яким здійснює обласна рада" повноважень, з метою приведення статутних документів закладів і установ освіти, що віднесені до обласної комунальної власності, у відповідність до норм чинного законодавства України:

1. У статутах закладів і установ освіти (перелік додається) слова "управління освіти і науки облдержадміністрації" замінити словами "управління освіти і наукової діяльності облдержадміністрації".

2. Управлінню освіти і наукової діяльності облдержадміністрації (Демченко Д. М.) забезпечити внесення змін до статутних документів закладів і установ освіти та їх затвердження.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос