Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении границ зоны таможенного контроля в межгосударственном автомобильном пункте пропуска "Граденица" Раздельнянской таможни

Таможня
Приказ от 02.08.2005 № 322
действует с 29.08.2005

Про встановлення меж зони митного контролю у міждержавному автомобільному пункті пропуску "Градениці" Роздільнянської митниці

Наказ Роздільнянської митниці
 
від 2 серпня 2005 року N 322

Зареєстровано в Одеському обласному управлінні юстиції
18 серпня 2005 р. за N 30/591

Відповідаю до статей 48, 49 Митного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 р. N 1947 "Про затвердження Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування і Порядку надання дозволу на розміщення у зонах митного контролю споруд та об'єктів інфраструктури, що належать іншим, ніж митні, органам державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України", спільного наказу від 01.06.2005 р. N 457/438/270 та з метою здійснення посадовими особами митниці митних процедур щодо товарів і транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України, проведення заходів, пов'язаних з виявленням запобігання і припинення контрабанди та порушень митних правил, НАКАЗУЮ:

1. Встановити межі зони митного контролю міждержавного автомобільного пункту пропуску "Градениці" за схемою, наведеною в додатку.

2. Начальнику сектора організації митного контролю (Маскун Ю. О.) та начальнику юридичного сектора (Скабук Ю. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Одеського управління юстиції.

3. Начальнику пункту пропуску ознайомити з наказом представників прикордонних військ України, СБУ, МВС та контрольних служб.

Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос