Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации заданий на 2004 год, определенных в Послании Президента Украины Верховной Раде Украины "О внутреннем и внешнем положении Украины в 2003 году"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.05.2004 № 378/А-2004

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2004 р. N 378/А-2004

Про реалізацію завдань на 2004 рік, визначених у Посланні Президента України до Верховної Ради України "Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2003 році"

Враховуючи результати вивчення та обговорення у структурних підрозділах облдержадміністрації Послання Президента України до Верховної Ради України "Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2003 році" та розглянувши дане питання на колегії облдержадміністрації:

1. Затвердити заходи щодо реалізації завдань, визначених у Посланні Президента України до Верховної Ради України "Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2003 році" (додаються).

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, районним державним адміністраціям та територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади про виконання цих заходів інформувати Головне управління економіки обласної державної адміністрації до 15 липня та 15 грудня 2004 року за формою, що додається.

3. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 27 квітня 2000 року N 295/А-2000 "Про затвердження заходів обласної державної адміністрації щодо реалізації положень, визначених у Посланні Президента України до Верховної Ради України "Україна: поступ у XXI сторіччя. Стратегія економічного та соціального розвитку на 2000 - 2004 роки".

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації з відповідних напрямків діяльності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос