Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении средств для проведения акции "Подарите детям - украинцам Молдовы книжку"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 10.11.2003 № 900/А-2003

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.11.2003 р. N 900/А-2003

Про виділення коштів для проведення акції "Подаруймо дітям - українцям Молдови книжку"

Відповідно до Національної програми "Закордонне українство" на період до 2005 року, затвердженої Указом Президента України від 24 вересня 2001 року N 892/2001, враховуючи клопотання управління у справах національностей та міграції облдержадміністрації:

1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Г. М. Піддубний) виділити управлінню у справах національностей та міграції облдержадміністрації 3000 гривень для придбання книг та проведення акції "Подаруймо дітям - українцям Молдови книжку" за рахунок видатків, передбачених в обласному бюджеті на виконання програми "Закордонне українство", згідно з кошторисом (додається).

2. Управлінню у справах національностей та міграції облдержадміністрації (І. П. Супруновський) придбати україномовну літературу для української діаспори Республіки Молдова, організувати спільно з Одеською обласною організацією Національної спілки журналістів України підготовку і проведення акції "Подаруймо дітям - українцям Молдови книжку" та до 20 грудня 2003 року поінформувати обласну державну адміністрацію про цільове використання коштів.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації А. І. Кіссе.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос