Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании отдела по вопросам взаимодействия со средствами массовой информации и связей с общественностью аппарата областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 09.09.2002 № 661/А-2002

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.09.2002 р. N 661/А-2002

Про утворення відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю апарату обласної державної адміністрації

На виконання доручень Президента України від 21 серпня 2002 року N 1-1/1086 та Прем'єр-міністра України від 26 серпня 2002 року N 9346/2, з метою забезпечення взаємодії із засобами масової інформації, зв'язків з громадськістю, використання можливостей глобальної інформаційної мережі Інтернет для налагодження плідного діалогу з населенням, висвітлення повсякденної діяльності органів державної влади, роз'яснення завдань, що випливають із щорічних послань Президента України до Верховної Ради України, Програми діяльності Кабінету Міністрів України:

1. Утворити відділ з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю апарату обласної державної адміністрації.

2. Скоротити вакантні посади консультанта відділу контролю, головного спеціаліста юридичного відділу, головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами та органами державного контролю апарату, а також посаду прес-секретаря голови облдержадміністрації.

3. Затвердити граничну чисельність відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю апарату облдержадміністрації у кількості 4 одиниць за рахунок скорочених посад.

Опрос