Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении организационных мер по выполнению Программы "Украинская семья"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 15.05.2001 № 473/А-2001

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.05.2001 р. N 473/А-2001

Про затвердження організаційних заходів щодо виконання Програми "Українська родина"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2001 року N 243 "Про Програму "Українська родина", з метою забезпечення сприятливих умов для всебічного розвитку сім'ї, поліпшення демографічної та соціальної ситуації в регіоні, підвищення рівня духовних, моральних цінностей і авторитету родини:

1. Затвердити організаційні заходи щодо виконання Програми "Українська родина" та структуру доповіді про становище сімей в області (додатки NN 1, 2).

2. Управлінням, комітетам, відділам обласної державної адміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам забезпечити безумовне виконання затверджених організаційних заходів та Програми "Українська родина", надавати аналітично-статистичну інформацію про хід їх реалізації управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації до 1 січня та до 1 серпня, починаючи з 2001 року.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам у місячний термін розробити відповідні заходи та щорічно при формуванні бюджету передбачати кошти на фінансування затверджених заходів.

4. Управлінню у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації (Л. С. Акімова) щорічно готувати:

- у вересні - доповідь про становище сімей в області для подання Кабінету Міністрів України;

- до 1 лютого - інформацію Державному комітету молодіжної політики, спорту і туризму України про стан виконання Програми "Українська родина".

5. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Г. М. Піддубний) щороку, починаючи з 2002 року, при формуванні обласного бюджету передбачати кошти на фінансування організаційних заходів щодо посилення соціального захисту родин області.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос