Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по профилактике безнадзорности и правонарушений среди детей, их социальной реабилитации в обществе

Областная государственная администрация
Распоряжение от 05.04.2000 № 227/А-2000

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.04.2000 р. N 227/А-2000

Про додаткові заходи щодо профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей, їх соціальної реабілітації в суспільстві

На виконання Указу Президента України від 28 січня 2000 року N 113/2000 "Про додаткові заходи щодо запобігання дитячій бездоглядності", враховуючи Заходи щодо профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей, їх соціальної реабілітації в суспільстві, затверджені розпорядженням облдержадміністрації від 21 травня 1998 року N 433/А-98, з метою соціального захисту дітей і підлітків, які залишилися без батьківського піклування, підвищення рівня профілактики правопорушень серед дітей, запобігання дитячій бездоглядності:

1. Затвердити Додаткові заходи щодо профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей, їх соціальної реабілітації в суспільстві (додаються).

2. Управлінням облдержадміністрації: у справах сім'ї та молоді (Акімова Л. С.), освіти (Демченко Д. М.), охорони здоров'я (Лосєва В. Є.), соціального захисту населення (Усенко В. Т.), праці та зайнятості населення (Ледней Ф. М.), культури (Бродавко Р. І.), службі у справах неповнолітніх (Ритченко О. М.), районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад забезпечити реалізацію та контроль за виконанням зазначених заходів.

3. Фінансовому управлінню облдержадміністрації (Піддубний Г. М.) фінансування заходів здійснювати в межах видатків, передбачених в обласному бюджеті на утримання установ та заходів відповідних управлінь.

4. Районним державним адміністраціям, міськвиконкомам до 15 квітня 2000 року розробити та затвердити додаткові заходи щодо профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей, їх соціальної реабілітації в суспільстві і забезпечити фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Петренка Ю. О.

 

Опрос