Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно регистрации налоговых накладных и/или расчетов корректировки к налоговым накладным в Едином реестре налоговых накладных (неофициальный текст)

Субъект законодательной инициативы
Проект, Неофициальный текст от 04.07.2017

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних

Верховна Рада України постановляє:

1. Підрозділ 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13 - 17, ст. 112 із наступними змінами) доповнити пунктом 42 такого змісту:

"42. Штрафні санкції, передбачені пунктом 1201.1 статті 1201 цього Кодексу, за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених пунктом 201.10 статті 201 цього Кодексу, які були складені у період з 01 до 15 червня 2017 року, не застосовуються до платників податку на додану вартість, за умови якщо реєстрація таких податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних відбулася не пізніше 15 липня 2017 року.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос