Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании утратившим силу приказа Государственной налоговой администрации Украины от 11 апреля 1998 года N 180 (неофициальный текст)

Субъект законодательной инициативы
Проект, Неофициальный текст от 30.03.2015

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

___.___.2015

м. Київ

N ____

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державної податкової адміністрації України від 11 квітня 1998 року N 180

Відповідно до підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 375, а також з метою приведення нормативно-правових актів Державної фіскальної служби України у відповідність до законодавства України,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 11 квітня 1998 року N 180 "Про організацію роботи місцевих державних податкових органів із прискорення видачі довідок з ідентифікаційними номерами", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 13 квітня 1998 року за N 235/2675, із змінами.

2. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку (Чмерук М. О.) у встановленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

3. Державній фіскальній службі України (Мокляк В. М.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі ДФС.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Макеєву О. Л. та Голову Державної фіскальної служби України.

 

Міністр

Н. Яресько

 

* * *

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту наказу Міністерства фінансів України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державної податкової адміністрації України від 11 квітня 1998 року N 180"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державної податкової адміністрації України від 11 квітня 1998 року N 180 "Про організацію роботи місцевих державних податкових органів із прискорення видачі довідок з ідентифікаційними номерами (із змінами)" (далі - проект наказу) розроблено з метою упорядкування нормативно-правових актів з питань реєстрації фізичних осіб - платників податків.

Названий нормативно-правовий акт підлягає визнанню таким, що втратив чинність у зв'язку із втратою ним актуальності, а також чинності нормативно-правових актів, на підставі яких він виданий.

На сьогодні немає законодавчих або нормативно-правових підстав для продовження дії зазначеного наказу ДПА України.

Відповідно до статей 63 та 70 глави 6 розділу II Податкового кодексу України розроблено Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затверджене наказом Міністерства доходів і зборів України від 10 грудня 2013 року N 779 та зареєстроване у Міністерстві юстиції України 26 грудня 2013 року за N 2211/24743.

2. Мета і шляхи її досягнення

Основною метою видання наказу Міністерства фінансів України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державної податкової адміністрації України від 11 квітня 1998 року N 180" є приведення нормативно-правових актів Державної фіскальної служби України у відповідність до вимог Податкового кодексу України.

3. Правові аспекти

Правовими підставами для розроблення проекту наказу є:

Податковий кодекс України;

Положення про Міністерство фінансів України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 375;

Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затверджене наказом Міністерства доходів і зборів України від 10 грудня 2013 року N 779.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Проект наказу не передбачає додаткових витрат суб'єктів господарювання та контролюючих органів.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу потребує погодження із Державною регуляторною службою України та Міністерством юстиції України.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

61. Запобігання дискримінації

У проекті наказу відсутні положення, які містять ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

У проекті наказу відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

З метою отримання зауважень і пропозицій проект наказу оприлюднено на веб-порталі ДФС України.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не потребує погодження з уповноваженими представниками від всеукраїнських профспілок, їх об'єднань та всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу не є регуляторним актом.

101. Вплив реалізації акта на ринок праці

Реалізація положень проекту не вплине на ринок праці.

11. Прогноз результатів

Введення в дію наказу дасть змогу уникнути колізії в законодавстві та не впливатиме на соціально-економічну ситуацію в країні або регіонах.

 

В. о. Голови Державної
фіскальної служби України

М. В. Мокляк

Опрос