Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об Управлении противодействия незаконному обороту наркотиков Министерства внутренних дел Украины

МВД
Положение, Приказ от 25.06.2015 № 764

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 червня 2015 року N 764

Про затвердження Положення про Управління протидії незаконному обігу наркотиків Міністерства внутрішніх справ України

Відповідно до статей 8, 15, 18 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", підпункту 11 пункту 11 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року N 401, та з метою підвищення ефективності діяльності Міністерства внутрішніх справ у сфері протидії наркозлочинності наказую:

1. Затвердити Положення про Управління протидії незаконному обігу наркотиків Міністерства внутрішніх справ України, що додається.

2. Начальникам територіальних органів МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити вивчення цього наказу особовим складом підрозділів протидії незаконному обігу наркотиків і організувати роботу згідно з його вимогами.

3. Уважати таким, що втратив чинність, наказ МВС від 16 жовтня 2014 року N 1085 "Про затвердження Положення про Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України".

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Опрос