Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Инструкции по организации взаимодействия органов досудебного расследования с другими органами и подразделениями внутренних дел в предупреждении, выявлении и расследовании уголовных правонарушений

МВД
Приказ от 23.06.2015 № 748
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 червня 2015 року N 748

Про затвердження Змін до Інструкції з організації взаємодії органів досудового розслідування з іншими органами та підрозділами внутрішніх справ у попередженні, виявленні та розслідуванні кримінальних правопорушень

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 14 серпня 2012 року N 700
згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 29 серпня 2017 року N 734)

Відповідно до пунктів 9, 11 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року N 401, з метою підвищення ефективності службової діяльності органів досудового розслідування, забезпечення належного рівня взаємодії з оперативними підрозділами органів внутрішніх справ України наказую:

1. Затвердити Зміни до Інструкції з організації взаємодії органів досудового розслідування з іншими органами та підрозділами внутрішніх справ у попередженні, виявленні та розслідуванні кримінальних правопорушень, затвердженої наказом МВС від 14 серпня 2012 року N 700 (зі змінами), що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Міністра внутрішніх справ України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Міністр

А. Б. Аваков

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос