Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Департаменте противодействия преступности в сфере экономики Министерства внутренних дел Украины

МВД
Положение, Приказ от 07.05.2015 № 530

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 травня 2015 року N 530

Про затвердження Положення про Департамент протидії злочинності у сфері економіки Міністерства внутрішніх справ України

Відповідно до статей 8, 15, 18 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", абзацу третього пункту 3 розділу II Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування органів внутрішніх справ", пункту 9 та підпункту 26 пункту 11 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року N 401, з метою вдосконалення організації діяльності підрозділів протидії злочинності у сфері економіки МВС наказую:

1. Затвердити Положення про Департамент протидії злочинності у сфері економіки Міністерства внутрішніх справ України, що додається.

2. ДПЗСЕ МВС (Купранець І. М.) ужити організаційних і практичних заходів щодо забезпечення належного виконання основних функцій та ефективної реалізації визначених для підрозділів ПЗСЕ завдань.

3. Керівникам територіальних органів МВС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі:

1) забезпечити вивчення працівниками підпорядкованих підрозділів вимог цього наказу;

2) з урахуванням основних функцій та завдань, визначених для підрозділів протидії злочинності у сфері економіки, регіональної специфіки економічного розвитку, криміногенної ситуації у сфері економічної діяльності, забезпечити розроблення та затвердити положення про управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС, УМВС та в місячний строк привести власні нормативно-правові акти, які регулюють діяльність підрозділів протидії злочинності у сфері економіки, у відповідність до вимог цього наказу.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

А. Б. Аваков

Опрос