Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Курсу стрельб из стрелкового оружия для рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Украины и дополнений к нормам расходов боеприпасов МВД, ГУМВД, УМВД

МВД
Приказ от 30.03.2015 № 350
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 березня 2015 року N 350

Про затвердження Змін до Курсу стрільб із стрілецької зброї для рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України та доповнень до норм витрат боєприпасів МВС, ГУМВС, УМВС

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 7 вересня 2011 року N 658
згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 29 липня 2019 року N 622)

Відповідно до статей 12, 15, 151 Закону України "Про міліцію", статті 7 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, підпунктів 11, 23 пункту 4 Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року, та з метою покращання вогневої підготовки працівників міліції, які залучаються до проведення силової фази спеціальних та антитерористичних операцій, наказую:

1. Затвердити Зміни до Курсу стрільб із стрілецької зброї для рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України, затвердженого наказом МВС України від 07 вересня 2011 року N 658, що додаються.

2. Затвердити доповнення до підпункту 1.3 Норм витрат боєприпасів МВС, ГУМВС, УМВС на вогневу підготовку на одного працівника в штуках, затверджених підпунктом 1.3 пункту 1 наказу МВС України від 7 вересня 2011 року N 658, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Керівникам структурних підрозділів апарату МВС, начальникам ГУМВС, УМВС України в областях та місці Києві в місячний термін організувати вивчення наказу підпорядкованим особовим складом.

Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Чеботаря С. І.

 

Міністр

А. Б. Аваков

 

Опрос