Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении распределения обязанностей между первым заместителем Министра, заместителями Министра и закреплении руководства МВД и структурных подразделений аппарата Министерства за комитетами Верховной Рады Украины и ГУМВД, УМВД

МВД
Приказ от 24.12.2014 № 1400

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 грудня 2014 року N 1400

Про затвердження розподілу обов'язків між першим заступником Міністра, заступниками Міністра і закріплення керівництва МВС та структурних підрозділів апарату Міністерства за комітетами Верховної Ради України і ГУМВС, УМВС

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", постанов Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року N 442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", від 13 серпня 2014 року N 401 "Про затвердження Положення про Міністерство внутрішніх справ України" та з метою забезпечення належного рівня керівництва структурними підрозділами Міністерства, головними управліннями, управліннями МВС України в областях, місті Києві та на транспорті, а також у зв'язку зі структурними та організаційно-штатними змінами в апараті Міністерства наказую:

1. Затвердити:

1.1. Розподіл обов'язків між першим заступником Міністра, заступниками Міністра, що додається.

1.2. Схему закріплення керівництва МВС України та структурних підрозділів апарату Міністерства за комітетами Верховної Ради України, що додається.

1.3. Схему закріплення керівництва структурних підрозділів апарату Міністерства та підрозділів, що діють при МВС, за головними управліннями, управліннями МВС України в областях, місті Києві та на транспорті, для координації їх діяльності та відповідного контролю, що додається.

1.4. Функціональні обов'язки керівників структурних підрозділів апарату Міністерства та підрозділів, що діють при МВС України, закріплених за головними управліннями, управліннями МВС України в областях, місті Києві та на транспорті, що додаються.

2. На період відпустки, хвороби, відрядження або в інших випадках неможливості виконання функціональних обов'язків установити таку взаємозамінність між першим заступником та заступниками Міністра:

перший заступник Міністра

- заступник Міністра з питань європейської інтеграції

заступник Міністра - керівник апарату

- заступник Міністра (координує і контролює роботу підрозділів міліції громадської безпеки)

заступник Міністра (координує і контролює діяльність підрозділів кримінальної міліції)

- заступник Міністра - начальник Головного слідчого управління

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МВС України від 29 березня 2013 року N 320 (зі змінами).

Координацію і контроль за діяльністю Департаменту забезпечення діяльності Міністра, стратегічного аналізу та прогнозування, Головного штабу, Департаменту внутрішньої безпеки, а також контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

А. Б. Аваков

 

РОЗПОДІЛ
обов'язків між першим заступником Міністра внутрішніх справ, заступниками Міністра внутрішніх справ

Опрос