Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Программы мер МВД и Украинской Ассоциации "Чорнобиль" органов и войск МВД на 2015 год

МВД
Программа, Приказ от 28.11.2014 № 1298

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 листопада 2014 року N 1298

Про затвердження Програми заходів МВС та Української Асоціації "Чорнобиль" органів та військ МВС на 2015 рік

З метою соціального захисту та комплексного розв'язання завдань з охорони здоров'я працівників, пенсіонерів, ветеранів органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ МВС, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також на виконання Закону України від 06 червня 1996 року N 230/96-ВР "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", актів Президента України та Кабінету Міністрів України з цих питань наказую:

1. Затвердити Програму заходів Міністерства внутрішніх справ та Української Асоціації "Чорнобиль" органів та військ МВС щодо соціального захисту і комплексного розв'язання завдань з охорони здоров'я працівників, пенсіонерів, ветеранів органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, на 2015 рік (далі - Програма), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів апарату МВС, начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в областях, місті Києві, на залізницях, командувачу Національної гвардії України, ректорам вищих навчальних закладів МВС спільно з Українською Асоціацією "Чорнобиль" органів та військ МВС забезпечити виконання зазначеної вище Програми.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Департаменту кадрового забезпечення полковника міліції Слівінського В. Р. та голову Української Асоціації "Чорнобиль" органів та військ МВС Дурдинця В. В.

 

Опрос