Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Департаменте внутреннего аудита МВД

МВД
Положение, Приказ от 15.10.2014 № 1077

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 жовтня 2014 року N 1077

Про затвердження Положення про Департамент внутрішнього аудиту МВС

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", у зв'язку з прийняттям Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року N 401, постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 року N 1001 "Деякі питання утворення структурних підрозділів внутрішнього аудиту та проведення такого аудиту в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, їх територіальних органах та бюджетних установах, які належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади" та з метою приведення нормативно-правових актів МВС у відповідність до законодавства України наказую:

1. Затвердити Положення про Департамент внутрішнього аудиту Міністерства внутрішніх справ України (далі - Положення), що додається.

2. НГУ (Полторак С. Т.), ДДСО при МВС (Назаренко А. М.), начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі забезпечити підготовку в новій редакції положення про підрозділ внутрішнього аудиту та його затвердження.

3. Керівникам структурних підрозділів апарату МВС погоджувати з Департаментом внутрішнього аудиту проекти розпорядчих документів Міністерства про використання бюджетних коштів, інших фінансових ресурсів та державного майна в системі МВС, а також включення працівників Департаменту до складу робочих груп з перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МВС від 03.05.2012 N 392 "Про затвердження Положення про Департамент внутрішнього аудиту МВС".

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Чеботаря С. І.

 

Міністр

А. Б. Аваков

 

Опрос