Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Программы мер МВД и Украинской Ассоциации "Чорнобиль" органов и войск МВД на 2014 год

МВД
Программа, Приказ от 12.11.2013 № 1091

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 листопада 2013 року N 1091

Про затвердження Програми заходів МВС та Української Асоціації "Чорнобиль" органів та військ МВС на 2014 рік

З метою соціального захисту та комплексного розв'язання завдань з охорони здоров'я працівників, пенсіонерів, ветеранів органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ МВС, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, а також на виконання Закону України від 6 червня 1996 року N 230/96-ВР "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", актів Президента України та Кабінету Міністрів України з цих питань наказую:

1. Затвердити Програму заходів Міністерства внутрішніх справ та Української Асоціації "Чорнобиль" органів та військ МВС щодо соціального захисту і комплексного розв'язання завдань з охорони здоров'я працівників, пенсіонерів, ветеранів органів внутрішніх справ та військовослужбовців внутрішніх військ, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, на 2014 рік (далі - Програма), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів апарату МВС, начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях, командувачу Головного управління внутрішніх військ, ректорам вищих навчальних закладів МВС спільно з Українською Асоціацією "Чорнобиль" органів та військ МВС забезпечити виконання зазначеної вище Програми.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Департаменту кадрового забезпечення генерал-лейтенанта міліції Дивака М. М. та голову Української Асоціації "Чорнобиль" органів та військ МВС, радника МВС України Дурдинця В. В.

 

Опрос