Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Департаменте борьбы с преступлениями, связанными с торговлей людьми, Министерства внутренних дел Украины

МВД
Положение, Приказ от 31.08.2013 № 841
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 серпня 2013 року N 841

Про затвердження Положення про Департамент боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Міністерства внутрішніх справ України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 29 листопада 2013 року N 1167

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 26 квітня 2019 року N 333)

Відповідно до частини другої статті 5 та пункту 5 частини першої статті 11 Закону України "Про міліцію", Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", Кримінального процесуального кодексу України та Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 383, та з метою підвищення ефективності боротьби з адміністративними та кримінальними правопорушеннями, пов'язаними з торгівлею людьми, незаконною легалізацією іноземців та у сфері суспільної моралі, наказую:

1. Затвердити Положення про Департамент боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Міністерства внутрішніх справ України, що додається.

2. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі привести нормативно-правові акти ГУМВС, УМВС у відповідність до вимог цього наказу.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра - генерал-лейтенанта міліції Дубовика В. Б.

 

Міністр
генерал внутрішньої служби України

В. Ю. Захарченко

 

Опрос