Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснений по отдельным вопросам общения работников ГАИ с водителями транспортных средств

МВД
Письмо от 18.09.2013 № 4/3-8835

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЇ

ЛИСТ

від 18.09.2013 р. N 4/3-8835

В Департаменті ДАІ МВС України розглянуто звернення щодо надання роз'яснень з окремих питань спілкування працівників ДАІ з водіями транспортних засобів.

Повідомляємо, що відповідно до ст. 16 Закону України "Про дорожній рух" водії транспортних засобів зобов'язані виконувати розпорядження працівників міліції, у тому числі Державтоінспекції, що даються в межах їх компетенції, передбаченої чинним законодавством, Правилами дорожнього руху та іншими нормативними актами.

На підставі цих положень Закону пунктом 27.4 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої наказом МВС України від 27.03.2009 р. N 111, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.06.2009 р. за N 576/16592, визначено, що працівникам ДАІ для розмови з водієм не обов'язково запрошувати його вийти з автомобіля, крім випадків:

з метою усунення технічної несправності транспортного засобу або порушень правил перевезення вантажів,

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос