Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении информационных и технологических карточек административных услуг, предоставляемых Госавтоинспекцией

МВД
Приказ от 28.05.2013 № 518
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 травня 2013 року N 518

Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Державтоінспекцією

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 27 вересня 2016 року N 976)

Відповідно до вимог пунктів 83.3, 83.4 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року N 128/2013, наказую:

1. Затвердити:

1.1. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі посвідчення водія на право керування транспортними засобами, що додається.

1.2. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (із складанням іспитів), що додається.

1.3. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, що додається.

1.4. Інформаційну картку адміністративної послуги з реєстрації, перереєстрації колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва про реєстрацію або його дубліката та номерних знаків, зняття з обліку з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок, проведення експертного дослідження транспортних засобів і супровідних документів з видачею експертного висновку, що додається.

1.5. Інформаційну картку адміністративної послуги з видачі свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа або для виїзду за кордон, що додається.

Опрос