Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении распределения обязанностей между первым заместителем Министра, заместителем Министра - руководителем аппарата, заместителем Министра и закрепления руководства МВД Украины и структурных подразделений аппарата Министерства за комитетами Верховной Рады Украины и ГУМВД, УМВД

МВД
Приказ от 29.03.2013 № 320
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 березня 2013 року N 320

Про затвердження розподілу обов'язків між першим заступником Міністра, заступником Міністра - керівником апарату, заступником Міністра і закріплення керівництва МВС України та структурних підрозділів апарату Міністерства за комітетами Верховної Ради України і ГУМВС, УМВС

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства внутрішніх справ України
 від 15 липня 2013 року N 675
,
 від 21 жовтня 2014 року N 1116

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 24 грудня 2014 року N 1400)

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", Указу Президента України від 06 квітня 2011 року N 383 "Про затвердження Положення про Міністерство внутрішніх справ України" та з метою забезпечення належного рівня керівництва структурними підрозділами Міністерства, головними управліннями, управліннями МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, а також у зв'язку зі структурними та організаційно-штатними змінами в апараті Міністерства наказую:

1. Затвердити:

1.1. Розподіл обов'язків між першим заступником Міністра, заступником Міністра - керівником апарату, заступником Міністра, що додається.

1.2. Схему закріплення керівництва МВС України та структурних підрозділів апарату Міністерства за комітетами Верховної Ради України, що додається.

1.3. Схему закріплення керівництва структурних підрозділів апарату Міністерства та підрозділів, які діють при МВС України, за головними управліннями, управліннями МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті для координації їх діяльності та відповідного контролю, що додається.

1.4. Функціональні обов'язки керівників структурних підрозділів апарату Міністерства та підрозділів, які діють при МВС України, закріплених за ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, що додаються.

2. На період відпустки, хвороби, відрядження або в інших випадках неможливості виконання функціональних обов'язків установити таку взаємозамінність між першим заступником, заступником Міністра - керівником апарату та заступником Міністра:

перший заступник Міністра

-       заступник Міністра

заступник Міністра - керівник апарату

-       перший заступник Міністра

Опрос