Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке создания и организации деятельности следственных групп и следственно-оперативных групп Главного следственного управления МВД Украины

МВД
Приказ, Инструкция от 22.03.2013 № 280
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2013 року N 280

Про затвердження Інструкції про порядок створення та організацію діяльності слідчих груп та слідчо-оперативних груп Головного слідчого управління МВС України

Наказ скасовано
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 30 квітня 2013 року N 429)

Відповідно до статті 10 Закону України "Про міліцію", статей 39, 40 Кримінального процесуального кодексу України, розділів 4 - 7 Інструкції з організації взаємодії органів досудового розслідування з іншими органами та підрозділами внутрішніх справ у попередженні, виявленні та розслідуванні кримінальних правопорушень, затвердженої наказом МВС України від 14 серпня 2012 року N 700, з метою вдосконалення порядку створення та організації діяльності слідчих груп та слідчо-оперативних груп Головного слідчого управління МВС, а також здійснення належного контролю за їх роботою наказую:

1. Затвердити Інструкцію про порядок створення та організацію діяльності слідчих груп та слідчо-оперативних груп Головного слідчого управління МВС України, що додається.

2. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті забезпечити підготовку і затвердження інструкцій про порядок створення та організацію діяльності слідчих та слідчо-оперативних груп ГУМВС, УМВС відповідно до цього наказу.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ ГСУ МВС України від 02.08.2012 N 48 "Про порядок включення слідчих до слідчих груп, що створюються в Головному слідчому управлінні".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенанта міліції Ратушняка В. І. та начальника Головного слідчого управління МВС генерал-лейтенанта міліції Фаринника В. І.

Опрос