Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Курсу стрельб из стрелкового оружия для рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Украины

МВД
Приказ от 12.02.2013 № 143

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 лютого 2013 року N 143

Про затвердження Змін до Курсу стрільб із стрілецької зброї для рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України

Відповідно до статей 12, 15, 15-1 Закону України "Про міліцію" та з метою покращання вогневої підготовки працівників міліції, які залучаються до проведення силової фази спеціальних та антитерористичних операцій, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Курсу стрільб із стрілецької зброї для рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України, затвердженого наказом МВС України від 07 вересня 2011 року N 658, що додаються.

2. ГУБОЗ (Рогозін С. М.), начальникам ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі у місячний термін організувати вивчення наказу підпорядкованим особовим складом, який може залучатися до проведення силової фази спеціальних та антитерористичних операцій, і забезпечити безумовне виконання його.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Лекаря С. І.

 

Міністр
генерал внутрішньої служби України

В. Ю. Захарченко

 

Опрос