Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственном заказе на подготовку специалистов и научно-педагогических кадров в высших учебных заведениях МВД в 2012 году

МВД
Приказ от 03.08.2012 № 672

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 серпня 2012 року N 672

Про державне замовлення на підготовку фахівців та науково-педагогічних кадрів у вищих навчальних закладах МВС у 2012 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 2012 року N 583 "Про державне замовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (післядипломна освіта) для державних потреб у 2012 році", а також з метою забезпечення підготовки фахівців та науково-педагогічних кадрів у вищих навчальних закладах МВС України у 2012 році наказую:

1. Затвердити:

1.1. Обсяги державного замовлення на підготовку фахівців та науково-педагогічних кадрів у вищих навчальних закладах МВС України у 2012 році (додаток 1).

1.2. Розподіл державного замовлення на підготовку фахівців та науково-педагогічних кадрів між вищими навчальними закладами МВС України у 2012 році (додаток 2).

2. ДКЗ (Дивак М. М.), керівникам вищих навчальних закладів МВС України забезпечити виконання державного замовлення на підготовку фахівців та науково-педагогічних кадрів відповідно до затверджених обсягів.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра внутрішніх справ України - керівника апарату генерал-полковника міліції Лекаря С. І.

4. Наказ надіслати за належністю.

Опрос