Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по организации нормотворческой деятельности в Министерстве внутренних дел Украины

МВД
Приказ, Инструкция от 27.07.2012 № 649
редакция действует с 28.03.2014

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 липня 2012 року N 649

Про затвердження Інструкції з організації нормотворчої діяльності в Міністерстві внутрішніх справ України

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Міністерства внутрішніх справ України
від 18 березня 2013 року N 265
,
від 28 березня 2014 року N 257

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 383/2011, з метою вдосконалення регулювання та організації нормотворчої діяльності структурних підрозділів апарату Міністерства внутрішніх справ у частині підготовки нормативно-правових актів МВС наказую:

1. Затвердити Інструкцію з організації нормотворчої діяльності в Міністерстві внутрішніх справ України (далі - Інструкція) (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства, вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ системи МВС:

2.1. Обновити склад постійно діючих комісій з перегляду відомчих нормативно-правових актів з метою встановлення їх відповідності законодавчим та іншим нормативно-правовим актам України. Забезпечити виявлення і скасування тих актів, що втратили практичне значення в діяльності Міністерства.

2.2. Визначити працівників, які будуть відповідати за забезпечення нормотворчої діяльності, та внести відповідні зміни до їх функціональних обов'язків.

2.3. Організувати в системі службової підготовки заняття з вивчення особовим складом, зокрема тими працівниками, які відповідатимуть за забезпечення нормотворчої діяльності в підрозділі, вимог Інструкції та прийняття в них заліків.

2.4. Забезпечити неухильне дотримання вимог Інструкції, ужиття заходів щодо поліпшення нормотворчої діяльності та вдосконалення наявного систематизованого обліку законодавчих і відомчих нормативно-правових актів.

4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ МВС від 18.12.2007 N 485 "Про затвердження Інструкції з організації нормотворчої діяльності в Міністерстві внутрішніх справ України".

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату генерал-полковника міліції Лекаря С. І.

6. Наказ надіслати за належністю.

Опрос