Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об Экспертной службе Министерства внутренних дел Украины

МВД
Положение, Приказ от 20.06.2012 № 552
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 червня 2012 року N 552

Про затвердження Положення про Експертну службу Міністерства внутрішніх справ України

Наказ скасовано
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 9 серпня 2012 року N 690)

Відповідно до Законів України "Про судову експертизу" та "Про центральні органи виконавчої влади", Положення про Міністерство внутрішніх справ України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 383, у зв'язку з визнанням постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2012 року N 533 таким, що втратило чинність, Положення про експертну службу Міністерства внутрішніх справ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2000 року N 988, та з метою приведення нормативно-правових актів МВС України у відповідність до законодавства наказую:

1. Затвердити Положення про Експертну службу Міністерства внутрішніх справ України (додається).

2. Начальникам Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на залізницях, керівникам вищих навчальних закладів МВС України організувати вивчення та забезпечити виконання цього наказу працівниками Експертної служби МВС України, професорсько-викладацьким і перемінним складом факультетів підготовки експертів-криміналістів.

3. Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України (Красюк І. П.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

4. Цей наказ надіслати за належністю.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Опрос