Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых вопросах проведения внутреннего аудита в системе МВД

МВД
Порядок, Приказ от 01.06.2012 № 499
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 червня 2012 року N 499

Про деякі питання проведення внутрішнього аудиту в системі МВС

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 27 січня 2017 року N 62)

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", Указу Президента України від 6 квітня 2011 року N 383/2011 "Про затвердження Положення про Міністерство внутрішніх справ України", ст. 26 Бюджетного кодексу України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 року N 1001 "Деякі питання утворення структурних підрозділів внутрішнього аудиту та проведення такого аудиту в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, їх територіальних органах та бюджетних установах, які належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади", з метою забезпечення функціонування структурних підрозділів внутрішнього аудиту органів внутрішніх справ та визначення єдиних підходів до організації і проведення внутрішнього аудиту в системі МВС України наказую:

1. Затвердити Тимчасовий порядок проведення внутрішнього аудиту в системі Міністерства внутрішніх справ, що додається.

2. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, Департаменту Державної служби охорони при МВС України, Головного управління внутрішніх військ:

2.1. Забезпечити організаційну незалежність та безпосереднє керівництво підрозділами внутрішнього аудиту.

2.2. Забезпечити розгляд на засіданнях колегій не рідше одного разу на півріччя результатів роботи внутрішнього аудиту та стан урахування об'єктами аудиту наданих пропозицій і усунення виявлених порушень та недоліків.

2.3. Забезпечити добір і підготовку кваліфікованих кадрів для підрозділів внутрішнього аудиту та систематичне підвищення їх кваліфікації, уживати заходів для забезпечення оптимальної чисельності підрозділів внутрішнього аудиту.

2.4. Обмежити використання працівників підрозділів внутрішнього аудиту для виконання завдань, не пов'язаних зі здійсненням ними внутрішнього аудиту.

2.5. Забезпечувати належне ведення та подання до Департаменту внутрішнього аудиту МВС, територіальних органів Державної фінансової інспекції України звітності за результатами діяльності підрозділів внутрішнього аудиту.

3. Керівникам структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ, начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, Департаменту Державної служби охорони при МВС України, Головного управління внутрішніх військ, ректорам вищих навчальних закладів МВС, начальникам медичних установ МВС та керівникам державних установ і підприємств, що входять до сфери управління Міністерства внутрішніх справ:

3.1. Своєчасно розглядати рекомендації та вимоги за результатами проведеного внутрішнього аудиту, іншого контрольного заходу, уживати необхідних заходів за встановленими фактами зловживань, розкрадань, безгосподарності та інших порушень фінансової дисципліни.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос