Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по организации нормотворческой деятельности в Министерстве внутренних дел Украины

МВД
Приказ, Инструкция от 18.12.2007 № 485
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 грудня 2007 року N 485

Про затвердження Інструкції з організації нормотворчої діяльності в Міністерстві внутрішніх справ України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 27 липня 2012 року N 649)

З метою вдосконалення регулювання і організації нормотворчої діяльності структурних підрозділів центрального апарату Міністерства внутрішніх справ у частині підготовки нормативно-правових актів МВС наказую:

1. Затвердити Інструкцію з організації нормотворчої діяльності в Міністерстві внутрішніх справ України (далі - Інструкція) (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міністерства, начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті, керівникам підприємств, установ забезпечення та навчальних закладів МВС, начальникам управлінь територіальних командувань, командирам з'єднань та військових частин внутрішніх військ МВС України:

2.1. Створити в підпорядкованих підрозділах постійно діючі комісії з перегляду відомчих нормативно-правових актів з метою встановлення їх відповідності законодавчим та іншим нормативно-правовим актам України. Забезпечити виявлення і скасування тих актів, що втратили практичне значення в діяльності Міністерства внутрішніх справ.

2.2. Визначити в підпорядкованих підрозділах працівників, які будуть відповідати за забезпечення нормотворчої діяльності, та внести відповідні зміни до їх функціональних обов'язків.

3. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міністерства:

3.1. Організувати в системі службової підготовки заняття з вивчення особовим складом, зокрема тими працівниками, які відповідатимуть за забезпечення нормотворчої діяльності в підрозділі, вимог Інструкції та прийняття в них заліків.

3.2. Забезпечити неухильне дотримання вимог Інструкції, ужиття заходів щодо поліпшення нормотворчої діяльності та вдосконалення наявного систематизованого обліку законодавчих та відомчих нормативно-правових актів.

Опрос