Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об обеспечении вещевым имуществом лиц начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и военнослужащих внутренних войск МВД Украины

МВД
Положение, Порядок, Приказ от 05.12.2003 № 1489
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 грудня 2003 року N 1489

Про затвердження Положення про забезпечення речовим майном осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ і військовослужбовців внутрішніх військ МВС України

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 30 грудня 2005 року N 1265

Наказ скасовано як такий, що не подавався на державну реєстрацію
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 22 липня 2010 року N 325)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.2001 N 1515 "Про формений одяг осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ і військовослужбовців спеціальних моторизованих військових частин міліції внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ та осіб начальницького складу податкової міліції та з метою впорядкування забезпечення речовим майном осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців внутрішніх військ МВС України" наказую:

1. Затверджую:

1.1. Положення про забезпечення речовим майном осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців внутрішніх військ МВС України та форми обліку речового майна, що додається.

1.2. Інструкцію про порядок нанесення клейм на речове майно, що додається.

1.3. Порядок проведення атестації ательє з пошиття форменого одягу за індивідуальним замовленням та бланк атестату відповідності, що додається.

1.4. Норми витрат тканин на пошиття предметів форменого одягу за індивідуальним замовленням для осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, військовослужбовців внутрішніх військ МВС України, що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міністерства, начальникам ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, м. Києві та Київській області, УМВС України в областях, м. Севастополі та на транспорті, ректорам навчальних закладів МВС України здійснювати пошиття форменого одягу атестованому складу тільки тих ательє, які одержали атестат відповідності. Забезпечити своєчасні розрахунки за пошиття форменого одягу.

3. Вважати такими, що втратили чинність, накази МВС України від 29.12.97 N 916, від 14.01.98 N 256, від 02.03.2002 N 211, від 21.10.2002 N 1055.

4. Контроль за виконання наказу покласти на заступника Міністра Поважнюка В. Г.

Опрос