Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно соблюдения порядка учета субъектов предпринимательской деятельности, связанной с реализацией транспортных средств

МВД
Письмо от 12.05.2010 № 4/8-4509

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ

ЛИСТ

від 12.05.2010 р. N 4/8-4509

Інформуємо, що Порядком державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.98 р. N 1388, та Інструкцією про порядок обліку суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією транспортних засобів, що підлягають реєстрації та обліку в органах внутрішніх справ, і видачу бланків довідок-рахунків, затвердженої наказом МВС України від 22.04.98 р. N 286, який зареєстровано в Міністерстві юстиції від 08.05.98 р. за N 296/2736, передбачено здійснення контролю за підприємницькою діяльністю. Так, контроль за виконанням суб'єктами підприємницької діяльності вимог Правил торгівлі транспортними засобами і номерними агрегатами покладено на реєстраційно-екзаменаційні підрозділи ДАІ та інші служби МВС.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос