Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о службах государственного надзора за охраной труда системы МВД

МВД
Положение, Приказ от 31.12.2009 № 567
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 грудня 2009 року N 567

Про затвердження Положення про служби державного нагляду за охороною праці системи МВС

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 23 травня 2011 року N 221)

Відповідно до вимог Постанови Верховної Ради України від 23 червня 1995 року N 244/95 "Про державний нагляд за безпечним веденням робіт на підприємствах, в установах, організаціях і у військових частинах військових формувань та органів внутрішніх справ і Служби безпеки України", постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 1995 року N 608 "Про заходи щодо виконання Постанови Верховної Ради України від 23 червня 1995 року N 244" та з метою приведення нормативно-правових актів із забезпечення державного нагляду за охороною праці та державного технічного нагляду за обладнанням підвищеної небезпеки у відповідність до чинного законодавства наказую:

1. Затвердити Положення про служби державного нагляду за охороною праці системи МВС України (додається).

2. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі в місячний термін розробити та затвердити Положення і функціональні обов'язки працівників підпорядкованих служб державного нагляду за охороною праці відповідно до вимог цього Положення.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МВС України від 10.11.2003 N 1338 "Про затвердження Положення про служби державного нагляду за охороною праці системи МВС України".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра полковника міліції Ембулатова О. Г.

Опрос