Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О конкурсных заданиях для проведения IX Международного конкурса по украинскому языку имени Петра Яцика

Министерство образования и науки
Письмо от 25.03.2009 № 1/12-1180

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.03.2009 р. N 1/12-1180

Про конкурсні завдання для проведення IX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Міністерство освіти і науки України надсилає конкурсні завдання для проведення IX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Конкурсні завдання будуть також розміщені з 20 березня до 10 квітня 2009 року на сайті Міністерства освіти і науки України.

До участі у Конкурсі запрошуються учні українських шкіл, класів та студентів вищих навчальних закладів, які мають певний рівень знань з української мови, виявляють знання мовних тонкощів, філологічні здібності, а також демонструють творчий підхід до розв'язання мовних проблем.

Для організації та проведення міжнародного (заключного) етапу конкурсу пропонуємо в країні, де відбувається конкурс, створити регіональний організаційний комітет та обрати його голову. Голова оргкомітету несе відповідальність за організацію конкурсу, за конфіденційність завдань та відправку їх в Україну. Регіональним комітетом визначається час та місце проведення конкурсу. Виконання конкурсних робіт дітьми рекомендуємо провести в одній або кількох школах регіону одночасно.

Опрос