Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана действий по реформированию системы педагогической и последипломного образования педагогических работников на 2009 - 2012 годы

Министерство образования и науки
План, Приказ от 02.03.2009 № 190

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2009 року N 190

Про затвердження Плану дій щодо реформування системи педагогічної і післядипломної освіти педагогічних працівників на 2009 - 2012 роки

З метою реформування системи педагогічної освіти та післядипломного навчання педагогічних працівників, враховуючи пропозиції учасників Всеукраїнської наради ректорів класичних та педагогічних університетів, директорів педагогічних училищ і коледжів, керівників регіональних органів управління освітою і наукою та інститутів післядипломної педагогічної освіти наказую:

1. Затвердити План дій щодо реформування системи педагогічної і післядипломної освіти педагогічних працівників на 2009 - 2012 роки, що додається.

2. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, які здійснюють підготовку педагогічних працівників, департаментам вищої освіти (Болюбаш Я. Я.), загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.), економіки та фінансування (Даниленко С. В.), професійно-технічної освіти (Десятов Т. М.), науково-технологічного розвитку (Свіженко В. О.), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.), управлінню ліцензування та акредитації (Дудник Ю. П.) забезпечити виконання Плану дій, затверджених цим наказом.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос