Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана действий по реформированию системы педагогической и последипломного образования педагогических работников на 2009 - 2012 годы

Министерство образования и науки
План, Приказ от 02.03.2009 № 190

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2009 року N 190

Про затвердження Плану дій щодо реформування системи педагогічної і післядипломної освіти педагогічних працівників на 2009 - 2012 роки

З метою реформування системи педагогічної освіти та післядипломного навчання педагогічних працівників, враховуючи пропозиції учасників Всеукраїнської наради ректорів класичних та педагогічних університетів, директорів педагогічних училищ і коледжів, керівників регіональних органів управління освітою і наукою та інститутів післядипломної педагогічної освіти наказую:

1. Затвердити План дій щодо реформування системи педагогічної і післядипломної освіти педагогічних працівників на 2009 - 2012 роки, що додається.

2. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації, які здійснюють підготовку педагогічних працівників, департаментам вищої освіти (Болюбаш Я. Я.), загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.), економіки та фінансування (Даниленко С. В.), професійно-технічної освіти (Десятов Т. М.), науково-технологічного розвитку (Свіженко В. О.), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.), управлінню ліцензування та акредитації (Дудник Ю. П.) забезпечити виконання Плану дій, затверджених цим наказом.

Опрос