Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно проведения Всеукраинского социального конкурса по поддержке талантливой молодежи "Мечты сбываются" для студентов и аспирантов высших учебных заведений Украины

Министерство образования и науки
Письмо от 09.02.2009 № 1/9-94

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.02.2009 р. N 1/9-94

Доводимо до відома, що Міністерство освіти і науки України спільно з ТОВ "Нестле Україна" оголошує проведення Всеукраїнського соціального конкурсу з підтримки талановитої молоді "Мрії збуваються" для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України III - IV рівнів акредитації, незалежно від форми власності і форми навчання у 2009 році (березень - квітень). Конкурс буде підтримано в Інтернеті та на ТВ. Цей захід буде проходити з лютого по червень 2009 р.

За результатами конкурсу визначаються переможці, які будуть запрошені до м. Києва на Фінал, що відбудеться у форматі ТВ-шоу. У Фіналі переможець, який отримає 1 місце, нагороджується 50000 грн., переможці 2, 3, 4, 5 місць - ноутбуками.

Для участі у конкурсі, який передбачає подання письмових робіт, студенту необхідно заповнити реєстраційну форму та анкету учасника на сайті конкурсу http://www.ideax-nescafe.com.ua і заявку на участь у конкурсі (до 30 березня 2009 р.).

З приводу належного оформлення заявок на участь у змаганні, а також щодо іншої інформації стосовно конкурсу звертатися за телефонами: 8 (044) 257-50-58, ТОВ "О ДВА" - координатор проекту Андрій Барбалат, 8 (044) 425-50-97, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (відділ наукової та творчої роботи студентів) - Журавльова Наталія Василівна, Рябич Наталія Іванівна.

Опрос