Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Типовых учебных планов для организации учебно-воспитательного процесса во внешкольных учебных заведениях системы Министерства образования и науки Украины

Министерство образования и науки
План, Приказ от 22.07.2008 № 676

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 липня 2008 року N 676

Про затвердження Типових навчальних планів для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України

Відповідно до частини другої статті 16 Закону України "Про позашкільну освіту" та з метою створення умов для оновлення змісту позашкільної освіти, здійснення якісного навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України наказую:

1. Затвердити Типові навчальні плани для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України, що додаються.

2. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій здійснити організаційні заходи щодо впровадження Типових навчальних планів у позашкільних навчальних закладах, які перебувають у сфері управління.

3. Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В. В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Ткачук В. В.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Матющенко О. К.), Малій академії наук учнівської молоді (Лісовий О. В.) постійно надавати методичну допомогу органам управлінь освітою місцевих держадміністрацій, позашкільним навчальним закладам щодо впровадження Типових навчальних планів у навчально-виховний процес позашкільних навчальних закладів.

4. Опублікувати Типові навчальні плани для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України, в "Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки України".

Опрос