Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Регламента Министерства образования и науки Украины

Министерство образования и науки
Приказ, Регламент от 16.05.2008 № 421
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 травня 2008 року N 421

Про затвердження Регламенту Міністерства освіти і науки України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства освіти і науки України
 від 30 березня 2009 року N 287
,
 від 1 грудня 2009 року N 1086

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства освіти і науки України
 від 12 липня 2013 року N 969)

З метою подальшого удосконалення організації роботи центрального апарату Міністерства освіти і науки України наказую:

1. Затвердити нову редакцію Регламенту Міністерства освіти і науки України (далі - Регламент).

2. Наказ МОН від 08.04.2005 р. N 209 вважати таким, що втратив чинність.

3. Першому заступнику, заступникам Міністра, керівникам структурних підрозділів міністерства забезпечити неухильне виконання вимог цього Регламенту.

4. Керівникам структурних підрозділів переглянути у місячний термін та привести у відповідність до вимог Регламенту накази МОН.

5. Адміністративно-господарському департаменту (Ханюк В. А.) довести даний наказ до відома першого заступника, заступників Міністра, керівників структурних підрозділів міністерства, підпорядкованих установ та закладів освіти, підвідомчих підприємств та організацій.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

І. О. Вакарчук 

 

РЕГЛАМЕНТ
Міністерства освіти і науки України

Регламент Міністерства освіти і науки України (далі - Регламент) є відомчим нормативним актом, що встановлює порядок організації діяльності міністерства, пов'язаної із здійсненням його повноважень.

I. Загальні положення

Міністерство освіти і науки України спрямовує свою діяльність на виконання Конституції і законів України, актів Президента України і постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Кабінету Міністрів України, Програми діяльності Кабінету Міністрів України, інших актів законодавства є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

Міністерство в межах своїх повноважень на основі та на виконання актів законодавства видає накази, організує і контролює їх виконання, а в разі потреби видає разом з іншими органами виконавчої влади спільні акти.

У випадках, передбачених законодавством, рішення Міністерства освіти і науки України, прийняті в межах його повноважень, є обов'язковими для виконання центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності і громадянами.

Опрос