Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно представления трудов на соискание ежегодных Премий наиболее талантливым молодым ученым

Министерство образования и науки
Письмо от 25.03.2008 № 15/21-426

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.03.2008 р. N 15/21-426

Згідно з Постановою Верховної Ради України "Про Премію найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок" від 16.03.2007 N 775-V, відповідно до Інструкції про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі - Інструкція), листа Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України (далі - Комітет) від 13.03.2008 N 04-22/8-348 просимо до 10.04.2008 подати до Міністерства освіти і науки претендентів та роботи на здобуття премії.

При поданні на премію претендентів та робіт просимо враховувати нижченаведений витяг з Інструкції.

Премія найталановитішим молодим учених в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі - Премія) присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Щороку присуджується 20 премій у розмірі 20 тис. грн. кожна.

На здобуття премії можуть висуватись наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше, ніж за рік до їх висунення.

Колектив претендентів, робота якого висувається на здобуття премії, не може перевищувати чотирьох осіб. При цьому кожен із претендентів повинен бути безпосереднім учасником виконання наукової роботи і йому повинен належати значний творчий внесок.

До розгляду не приймаються роботи, за які їх виконавці вже було удостоєно державних нагород.

Опрос