Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении Всеукраинских соревнований по технике лыжного туризма среди команд учащихся учебных заведений системы МОН

Министерство образования и науки
Положение, Приказ от 18.12.2007 № 1152

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 грудня 2007 року N 1152

Про проведення Всеукраїнських змагань з техніки лижного туризму серед команд учнів навчальних закладів системи МОН

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 11.12.2007 N 1097 "Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2007/2008 навчального року" та з метою розвитку видів спортивного туризму наказую:

1. Провести 12 - 16 лютого 2008 року Всеукраїнські змагання з техніки лижного туризму серед команд учнів навчальних закладів системи МОН (далі - змагання) на території Рахівського району Закарпатської області в рамках дитячого відпочинку та оздоровлення у новорічні і різдвяні свята 2008 року.

2. Затвердити Положення про Всеукраїнські змагання з техніки лижного туризму серед команд учнів навчальних закладів системи МОН і склад оргкомітету, що додаються.

3. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій:

3.1. Забезпечити участь команд учнів навчальних закладів у змаганнях.

3.2. Витрати на проїзд учасників, представника команди і тренера до місця змагань та у зворотному напрямі, добові в дорозі представника команди та тренера, придбання спорядження, інвентарю здійснити за рахунок організації, що відряджає команду.

Опрос