Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об экспертизе и организации выполнения научных проектов совместного конкурса НАН Украины и Российского фонда фундаментальных исследований

Национальная академия наук
Положение, Постановление от 07.11.2007 № 285

ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 листопада 2007 року N 285

Про експертизу та організацію виконання наукових проектів спільного конкурсу НАН України та Російського фонду фундаментальних досліджень

Відповідно до Угоди про співробітництво між Національною академією наук України і Російським фондом фундаментальних досліджень (РФФД) постановою президії НАН України від 16.05.2007 N 136 було оголошено проведення спільного конкурсу НАН України та РФФД.

За станом на 1 листопада 2007 року на зазначений конкурс подано 354 спільних проекти, в тому числі за науковими напрямами "математика, механіка та інформатика" - 37 проектів, "фізика та астрономія" - 90 проектів, "хімія" - 53 проекти, "біологія та медичні науки" - 76 проектів, "науки про Землю" - 47 проектів, "науки про людину та суспільство" - 5 проектів, "інформаційні технології та обчислювальні системи" - 13 проектів, "фундаментальні основи інженерних наук" - 33 проекти.

З метою проведення експертизи, конкурсного відбору та організації виконання наукових проектів спільного конкурсу НАН України та РФФД у 2008 - 2009 роках президія НАН України постановляє:

1. Затвердити Положення щодо проведення експертизи та організації виконання наукових проектів спільного конкурсу НАН України та Російського фонду фундаментальних досліджень (далі - Положення, додаток).

2. Секціям та відділенням НАН України забезпечити протягом місяця з дня отримання проектів проведення експертизи поданих проектів та їх відбору відповідно до Положення.

Опрос